lakier do paznokci

Jak skutecznie naprawić otarcie lakieru? Innowacyjny pomysł Renault!

Drogie panie! Koniec z zadrapaniem lakieru na waszych autach! Firma Renault stworzyła innowacyjny lakier do paznokci, który działa również jako wypełniacz lakieru samochodowego. Czy tego typu gadżet znajdzie się w torebce każdej pani? Ile zapłacimy za taki gadżet? Sprawdźmy czy otarcie lakieru przestanie być problemem miejskiego kierowcy.

 

Kobieta kierowca…

 

Renault Twingo to auto typowo miejskie, którego znaczny segment zakupowy stanowią kobiety. Firma w swojej kampanii reklamowej zauważa, że otarcia lakieru w środowisku miejskim są dosyć częste. Dodatkowo paruje obraz uszkodzonego lakieru z wizerunkiem kierowcy kobiety. Seksizm? Może nie intencjonalny…

Trzymajmy się jednak faktów. Otarcie karoserii w wyniku parkowania to zmora w wielkim mieście. Posiadanie podręcznego gadżetu w postaci lakieru do paznokci który służy jako idealna metoda maskowania zarysowań karoserii to dla wielu pań zbawienie.

Obecnie firma Renault oferuje cztery kolory lakieru do paznokci i auta:

  • Pastelowy niebieski
  • Czerwony flame
  • Czarny etoile
  • Żółty eclair

Wszystkie kolory są tożsame z paletą kolorystyczną modelu Twingo. Cena? 8,90 EURO za kosmetyk dostępny na razie jedynie w sklepie internetowym Renault.

 

Czy warto kupić taki lakier?

 

Naszym zdaniem zdecydowanie warto! Drogie panie, każda z was powinna zainteresować się tego typu gadżetem. Naprawa otarcia lakieru do niedawna była domeną mężczyzn. Teraz każda z was może za jedyne 37 zł posiadać w torebce podręczne i praktyczne narzędzie do walki z zarysowaniami lakieru i paznokci. Niech kolory waszych aut lśnią niczym wasze paznokcie podkreślając waszą urodę ?

Lakierowanie elementu to koszt nawet kilkuset złotych. Przy rosnących wydatkach na utrzymanie samochodu, gadżet w postaci kieszonkowego lakieru samochodowego może okazać się zbawienny. Pomyślcie drogie panie, za niecałe 40 zł możecie zadziwić nie jednego mężczyznę dokonując samodzielnej naprawy lakierniczej. Sama aplikacja produktu nie jest bowiem skomplikowana.

Jak prawidłowo zaaplikować lakier na zarysowane miejsce? Instruktaż od samego producenta poniżej.

No i proszę! Otarcie lakieru w warunkach miejskich staje się coraz mniejszym zmartwieniem. Miejmy nadzieję, że firmy produkujące podążą za tym trendem. Kto by nie chciał jednym pociągnięciem pędzelka poprawić wygląd swoich paznokci i auta.

Podziel się tym wpisem!