Dlaczego-warto-otworzyć-warsztat-Blacharsko-Lakierniczy

Dlaczego warto otworzyć warsztat Blacharsko Lakierniczy?

W szybkim tempie wzrasta ilość nowych pojazdów sprzedawanych prosto z salonów. Dodatkowo na stałym poziomie utrzymuje się ilość aut powypadkowych sprowadzanych z zagranicy. Te dwa czynniki stanowią poważną siłę napędową dla rynku blacharsko lakierniczego w Polsce.

Rynek blacharsko lakierniczy jest jednym z najbardziej dochodowych segmentów rynku motoryzacyjnego w Polsce. Chcesz otworzyć nowy warsztat? Planujesz przekształcenie własnego warsztatu samochodowego w profesjonalną jednostkę blacharsko lakierniczą? Śmiało! Nigdy wcześniej nie było ku temu lepszego klimatu.

Jak zacząć?

Popyt na usługi blacharsko lakiernicze idzie w parze z konkurencją. Klienci stawiają tu zdecydowanie na jakość i kompleksowość usług. Podstawą skutecznej działalności w tej gałęzi branży motoryzacyjnej jest zdecydowanie rozpoznanie terenu.

Jeżeli Twój rynek lokalny nie pozwala na dokonywanie 20-30 napraw lakierniczych w miesiącu to najlepszym wyjściem będzie dostosowanie już istniejącego warsztatu do standardów profesjonalnego warsztatu oferującego usługi blacharsko lakiernicze.

W przypadku kiedy widzisz spore zainteresowanie usługami lakierniczymi i dodatkowo znajdziesz łatwo dostępną lokalizację, pozwalającą na założenie punktu blacharsko-lakierniczego, najlepszym wyjściem będzie uruchomienie nowego dedykowanego obiektu.

Potrzebujesz pomocy w uruchomieniu warsztatu blacharsko lakierniczego? Szukasz znanej i profesjonalnej marki oferującej sprzęt i wiedzę? Koniecznie skontaktuj się z Nami.

Nasi specjaliści zadbają o Twoje przeszkolenie i zaopatrzenie. Marka Kuba Lakiery jest wyłącznym dystrybutorem linii produktów NewCar. Z naszą pomocą Twój biznes rozkwitnie.

Podziel się tym wpisem!